CES 2018 – 2 generacja procesorów AMD Ryzen!

O Ryzen.

Procesory AMD Ryzen to bez wątpienia jedna z najważniejszych, sprzętowych premier ubiegłego roku – nowe układy spotkały się z zaskakująco dobrymi opiniami i nieźle namieszały na rynku komputerów PC. Jak pewnie wiecie, producent nie zamierza spoczywać na laurach i już przygotowuje się do wydania ulepszonych modeli Ryzen 2. Te podobno zbliżają się coraz większymi krokami…

amd ryzen

Co nowego

Nowe informacje w temacie ujawnił japoński serwis Hermitage Akihabara, który wypytał dystrybutorów sprzętu komputerowego o zbliżające się premiery. Podobno już w marcu planowana jest premiera układów AMD Ryzen 2 oraz płyt głównych z serii AMD 400.

Co ważne, doniesienia te pokrywają się z wcześniejszymi przeciekami. Warto bowiem wspomnieć, że niedawno do sieci wyciekła zapowiedź nowej generacji Ryzenów, a organizacja PCI-SIG zamieściła informację o chipsetach AMD 400.

To jednak nie wszystko, bo zbliżającą się premierę potwierdzają programiści aplikacji diagnostycznych AIDA64 i HWiNFO. W najnowszych, testowych wersjach dodano wsparcie dla chipsetów z serii AMD 400 oraz nowych płyt głównych ASUS ROG AM4. Widać zatem, że coś jest na rzeczy.

 

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u by być na bieżąco.
Zobacz też poprzednie posty związane z CES 2018!

Newsy tygodnia #14 – Specjal z CES 2018 – rozwój smart technologii

CES 2018 – Hyperflux i Project Linda rewolucja w świecie urządzeń 2w1

Targi CES 2018 – Acer Swift SF714-51