A WAY OUT

Marcowa ucieczka z więzienia potwierdzona – A Way Out jest gotowe

Ekipa studia Hazelight potwierdziła, że jej gra A Way Out osiągnęła status złoty. To zaś oznacza, że prace nad nią dobiegły końca. Krótko mówiąc: (ogłoszony wcześniej) marcowy termin premiery jest już właściwie niezagrożony.

W grudniu firma EA ogłosiła, że A Way Out zadebiutuje na pecetach i konsolach 23 marca. Teraz oficjalnie można już tę datę potwierdzić, bo prace nad grą zostały zakończone.

A Way Out osiągnęło status złoty, co oznacza, że ekipa Hazelight uporała się już z opowieścią o uciekinierach. Studio, na którego czele stoi Josef Fares (odpowiedzialny wcześniej między inny za świetne Brother: A Tale of Two Sons), już za niecały miesiąc zaserwuje nam więc swoje debiutanckie dzieło.

Będzie to gra akcji opierająca się na kooperacji pomiędzy dwoma graczami: jeden z nich wcieli się w Vincenta, drugi w Leo. Mężczyźni zostali skazani, ale nie zamierzają dłużej pozostawać za kratkami i podejmują decyzję o uciecze. To oznacza pościgi, skradanie się i konieczność wykazania się pomyślunkiem.

Choć grę wydaje EA, nie doczekała się ona żadnej poważnej kampanii promocyjnej. Nie ma więc też żadnego nowego zwiastuna, choć może w najbliższych dniach sytuacja ta ulegnie zmianie. Tymczasem, jeśli jeszcze nie mieliście okazji, poznajcie Vincenta i Leo:


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – Battlefield V – nowa produkcja EA w świecie WW2.