Ipad Pro

Apple i ich nowa reklama! Zobacz co myślą o komputerach

Apple Ipad pro „komputer” nowej ery?

Tydzień temu apple wypuściło nową reklamę Ipad Pro, w której przekonuje nas, że klasyczny komputer to relikt przeszłości.  Apple wiele razy próbowało już dostać się do serc użytkowników elektroniki z różnymi skutkami. W ostatniej reklamie pokazuje wizję przyszłości komputerów, która się nie spełni.

Wiele osób, które kupiły sobie tablety, gdy była na nie moda dziś ich nie używa (w tym ja). Jeśli więc tak wiele osób nie spodobał się tablet, czemu Apple próbuje go wypromować, tego nikt nie wie. Wiemy jednak na pewno, że Tim Cook podczas jednej z rozmów z brytyjskim Telegraph-em powiedział: „czy tablet może zastąpić komputer”. Dziś widzimy, że jest to kampania, która jest dalej ciągnięta i na razie nie widać zbyt dobrych efektów.

Apple ipad pro

„CO TO KOMPUTER”

W reklamie widzimy życie dziewczyny, która cały dzień spędza poza domem używając tabletu. Pokazuje to codzienne używanie tablet-a w różnych scenach np. rozmowa przez FaceTime, rysowanie, dopisywanie informacji na zrzutach z ekranu czy pisanie dokumentów w Wordzie.

Zewnętrzne aplikacje.

Oprócz aplikacji od Microsoftu znajdziemy na filmie też Procreate, czyli program do rysowania za pomocą Apple Pencil, GoodNotes oraz czytnik komiksów. Tablet wykorzystywany jest w kawiarni,  ale i również na świeżym powietrzu np. podczas siedzenia na drzewie. Reklama kończy się gdy, Sąsiadka pyta, co dziewczyna robi na komputerze, odpowiedź mogła być tylko jedna „Co to komputer”.,


Dwa tygodnie temu udostępniliśmy post o reklamie Samsunga, która drwi z fanów Iphon-a. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej klikni link poniżej!

Samsung Note 8 nowa reklama która drwi z Apple.

Poprzedni artykuł.

Wchodzące nowości i nowoczesne technologie, a ich występowanie w polskich domach