cyber punk 2077

Projekt Cyberpunk 2077 powstaje do życia!

cyber punk 2077

Projekt Cyberpunk 2077 powstaje do życia.

Od momentu, gdy na twitterze na profilu gry Red’ów, pojawiło się to symboliczne *beep*, w internecie ukazało się wiele nowych informacji i spekulacji dotyczących tej produkcji.

CD Projekt Red poszukuje pracownika.

Po informacji w 2017 roku o działającym silniku gry, którą ujawnił prezes zarządu firmy Adam Kiciński, nie pojawiła się żadna kolejna informacja dotycząca rozwoju projektu, jakim jest nowy Cyberpunk. Trwało to aż do 18 stycznia tego roku. Po symbolicznym *beep* CD Projekt Red ogłosiło na swoim twitterze poszukiwanie nowego pracownika do tego projektu. Pracownik bowiem odpowiedzialny ma być za modelowanie pojazdów, robotów i mechanik. Co to oznacza? Wygląda na to, że firma przewiduje budowanie pierwszych grywalnych wersji z pełną mechaniką pojazdów
i robotów, co równoznaczne może być z ich animowaniem. Możemy więc być pewni, że większa część prac nad grą jest już wykonywana, lub ukończona.

Spekulacje dotyczące grywalnej wersji na PS4.

„Według informacji udostępnionych przez jednego z pracowników Sony amerykańska firma ma już dostęp do grywalnej wersji Cyberpunk 2077.
Z tego, co wiemy, jest to wczesne demo gry. Wygląda na to, że twitt to tylko mały początek zbliżającej się kampanii promocyjnej, której punktem kulminacyjnym miałyby być tegoroczne targi E3.”

Cytat z livespot.pl.

cyber punk 2077

Członek Guns N’ Roses tworzy udźwiękowienie.

Ostatnio na światło dzienne wyszła świetna informacja dotycząca udźwiękowienia Cyberpunk’a. Nad muzyką do gry pracuje rzesza profesjonalnych inżynierów dźwięku, a także grupa wielkich artystów. CD Projekt zaangażował do produkcji Bryana Mantię. Jest on byłym perkusistą m.in. zespołu Guns N’ Roses. O swojej pracy w projekcie, Bryan Mantia powiedział w wywiadzie dla Audified:

Ten projekt jest szczególnie trudny, ponieważ programiści szukają muzyki, która nigdy wcześniej nie była słyszalna, to ma jakiś sens… Szukają muzyki, która byłaby stworzona 2077 w roku… Jestem w tym, ponieważ naprawdę uwielbiam „biały szum” i myślę, że taka muzyka będzie właśnie za 60 lat (lol)… Zasadniczo każda częstotliwość w zasięgu ludzkiego słuchu (od 20 Hz do 20 kHz). W każdym razie, naprawdę próbuję eksperymentować przy tym projekcie!!!

Poza Bryan’em w przygotowanie ścieżki dźwiękowej gry zaangażowany jest także Marcin Przybyłowicz, który współtworzył świetną muzykę do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Melissa Reese, która tworzyła oprawę do Bloodborne i inFamous: Second Son.

Oczekiwania na zapowiedź premiery.

Firma stawia silne stanowisko na temat udostępniania wczesnych informacji dotyczących swoich produkcji. Silnie twierdzą, że pierwsze oficjalne informacje o grze pojawią się w kolejnych kwartałach tego roku. Spodziewać się więc możemy, że informacje na temat prawie gotowej grywalnej testowej wersji ujrzymy na tegorocznym E3 w czerwcu.
cyber punk 2077


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o premierach gier lutego,
serdecznie polecamy nasz artykuł poniżej.

Premiery gier luty 2018