Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 zostanie przedstawiona na E3. To pewne!

Nie jesteśmy tym zaskoczeni! Na tegorocznej imprezie w LA zobaczymy prezentację nowej odsłony serii Forza Horizon. Prezentację nowej odsłony Forzy potwierdził przedstawiciel hiszpańskiego oddziału Microsoftu. Spodziewamy się pokazu Horizon 4. Są też spekulacje na temat jego nowej lokacji!

 

Forza jest na ten moment wielką wizytówką gamingowego oddziału Microsoftu, możemy się więc spodziewać, że Amerykanie będą w kolejnych latach dostarczać graczom następne odsłony tej serii.
Na targach Electronic Entertainment Expo od kilku lat studio zajmujące się tym tytułem ukazuje coraz to nowsze informacje dotyczące swoich produkcji. Te informacje potwierdza szef hiszpańskiej filii firmy.

Forza Horizon 4

W sprawie nowych informacji prezentowanych na tych targach wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia. Pani Delgado podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”

Wiemy więc że czwarta odsłona pod serii Horizon się ukaże i że spekulowana lokacja może naprawdę się sprawdzić. Wśród aktualnych plotek przeważają dwie opcje – Japonia oraz Norwegia. Te dwa wybory wydają się naprawdę ciekawe. Ja osobiście chciałbym sprawdzić kilka ciekawych miejscówek w Kraju Kwitnącej Wiśni z powodu nostalgii do F&F Tokyo Drift.

Z tego źródła pochodzi chociażby wypowiedź szefowej Hiszpańskiej filii Xbox: link do przetłumaczonego artykułu.


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – Gamingowy smartfon Xiaomi Blackshark, nie zachwyca.