HTC Desire 12

Firma HTC przypomina o serii Desire

Już wkrótce zaprezentowany zostanie HTC Desire 12. Będzie to smartfon wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz HD+ (720 x 1440 pikseli).

HTC trzyma się obecnie strategii, w ramach której wprowadza na rynek tylko kilka smartfonów rocznie. Wprawdzie tajwański producent zakładał trzymanie się przede wszystkim wyższej półki, ale wedle najnowszych informacji przygotowuje coś dla osób, które nie potrzebują topowej konstrukcji.

Redakcja androidauthority dotarła do szczegółowych danych na temat specyfikacji HTC Desire 12. Zdjęcie prezentujące fragment opakowania ujawnia, iż będzie to model wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz HD+ (720 x 1440 pikseli). Rozdzielczość jednoznacznie sugeruje, że zgodnie z ostatnią modą zastosowane zostaną proporcje 18:9.

Nie należy oczekiwać szczególnie wysokiej wydajność. Zapewniać ma ją czterordzeniowy, bliżej nieokreślony procesor MediaTek. Na szczęście dostanie do pomocy 3 GB RAM. Poza tym smartfon wyposażony będzie w kamery 12 Mpix i 5 Mpix, funkcję dual SIM i baterię 2730 mAh.

Inne źródła sugerują, iż smartfon będzie oferowany w dwóch wariantach – 3 GB RAM + 32 GB oraz 2 GB RAM + 16 GB.


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post –  Oficjalna zapowiedź The Division 2.