Nowy Apple Mac Pro dopiero w 2019.

Czekanie na nowy sprzęt.

Już w ubiegłym roku mówiło się, że nadciąga nowy Mac Pro. Nie zobaczyliśmy go jednak aż do grudnia i w tym roku również go nie zobaczymy. Firma Apple zapowiedziała jednak, że faktycznie trwają nad nim prace, ale ich efekty zostaną zaprezentowane dopiero w 2019 roku.

Projekt Apple Mac Pro 2019 – komputer wyższej klasy
Przedstawiciel firmy Apple w rozmowie z serwisem TechCrunch zdradził, że w przyszłym roku pojawi się zupełnie nowy Mac Pro i że słowo „zupełnie” jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Podobno profesjonalni użytkownicy doczekają się komputera zaprojektowanego z myślą o ich potrzebach i preferencjach.

Wiadomo, że nowy Mac Pro będzie miał modułową konstrukcję i że będzie przystosowany do bezproblemowej współpracy z innymi urządzeniami z nadgryzionym jabłkiem na obudowach, ale Apple na razie nie chce zdradzać żadnych szczegółów.

Więcej nie wiadomo niż wiadomo
Wiadomo też oczywiście, że będzie to komputer z najwyższej półki, ma bowiem spełniać rozmaite wymagania profesjonalistów. Temat ten bada aktualnie specjalny zespół Pro Workflow Team, ale – raz jeszcze – szczegóły nie są znane.

Dodajmy na koniec, że przyszłoroczny Mac Pro będzie pierwszą nową wersją tego komputera od 2013 roku, kiedy to światło dzienne ujrzała „tuba”, budząca skrajne emocje.


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – PUBG War – Topowy Battle royale od teraz także z trybem deatchmatch.