Newsy tygodnia 10

Newsy tygodnia #11 – Rewolucja Xiaomi, AMD Wear, nowi pracownicy YT

Newsy tygodnia 11

Newsy tygodnia – Przegląd największych wydarzeń i premier.

Newsy tygodnia – Przegląd największych wydarzeń i premier. W dzisiejszych Newsach tygodnia streszczę informacje z kończącego się właśnie tygodnia. Streszczę tu informacje o rewolucyjnych a tanich smarthonach Xiaomi, o gadżetach i odzieży od AMD oraz o pomyśle Google na naprawę problemów z monetyzacją i  innymi zmorami YT.

Tania rewolucja od Xiaomi?

Xiaomi jest znaną firmą, która dwa lata temu mocniej pojawiła się na rynku. Od tego czasu Xiaomi już kilka razy pokazała telefony które, można by było znaleźć u konkurenci za 300 zł więcej. Redmi 5 jest dostępne w sprzedaży od dziś zobaczmy czym różni się od innych telefonów. Jest to zdecydowanie tania rewolucja. Spytasz „Dlaczego?”.  Na to jest konkretna odpowiedź w artykule poniżej.

Xiaomi Redmi 5 i 5 plus nowe smartphone killery?

Sprzedaż gadżetów i ubrań AMD!!!

Gadżety i odzież od AMD?! Czy jest to nowy trend który został właśnie rozpoczęty a może już ktoś inny był pierwszy? Zobacz sam a nie pożałujesz.

AMD rozpoczyna sprzedaż gadżetów i ubrań!

Remedium Google na naprawę YT.

Co nowego wymyślił Google i po co to zrobił?! Czy pomoże to społeczności w jakikolwiek sposób? Jak to pomoże platformie YT? Przekonaj się sam i dowiedz się co słychać na YouTube!

Google zatrudni 10 tys. osób do moderowania Youtube!!

Nasz prezentowy poradnik świąteczny!

Świąteczny poradnik prezentowy dla technologicznych geeków, początkujących fotografów i filmowców, graczy i szarych smart kowalskich. Czytaj dalej…

Świąteczny poradnik prezentowy – gadżety technologiczne

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u by być na bieżąco.
 Polecamy przeczytać także poprzednie newsy tygodnia.

Newsy tygodnia #10 – Miesiąc wielu ciekawostek i darmowych prezentów