NFS Payback - Alldrive

NFS Payback – Oczekiwana aktualizacja „Alldrive”

NFS Payback już dziś, 13 lutego uzyska swoją najprawdopodobniej największą aktualizację, która pozwoli nam jeździć po świecie gry bez żadnych ograniczeń. Do zabawy w tym trybie zaprosimy również znajomych.
Alldrive: Hangouts

Aktualizacja wprowadza do gry nowy tryb „Alldrive„. To po prostu jazda swobodna w trybie multiplayer, która pozwoli nam zwiedzać świat gry ze znajomymi. W ten sposób razem ze społecznością Need for Speed na nowo odkryjemy Fortune Valley. Poza trybem Alldrive doczekaliśmy się także wielu innych zmian!!!

Pakiety doganiania

Autorzy prezentują także pakiety doganiania. Są to przedmioty dostępne w warsztacie, które przyspieszą rozwój naszych samochodów. Otrzymaliśmy trzy poziomy pakietów i odblokujemy je poprzez nasze osiągnięcia w trybie kampanii:

  • Ukończenie rozdziału 3. odblokowuje pakiet poziomu 6.
  • Ukończenie rozdziału 4. odblokowuje pakiet poziomu 11.
  • Ukończenie rozdziału 5. odblokowuje pakiet poziomu 16.Pakiety można kupić za środki w grze. Kosztują one:
  • 71 400 za pakiet poziomu 6,
  • 131,00 za pakiet poziomu 11,
  • 180 000 za pakiet poziomu 16.

 

NFS Payback - Alldrive

Neony i dym z opon

Możemy też liczyć na nowe kolory neonów i dymu z opon. Te odblokujemy poprzez wbicie odpowiedniego poziomu reputacji.
Jeśli ktoś zna się na nazewnictwie kolorów na pewno nie będzie miał problemów z ich rozpoznaniem (tu z niskimi ukłonami dla pań) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nowe warianty kolorystyczne to: stalowo-niebieski, landrynkowo-różowy, cyjanowy, koralowy i złoty.

Pozbądź się niepotrzebnych części

Do gry wprowadzone będą również opcje sprzedaży i wymiany niepotrzebnych kart. Pozwoli to w końcu na lepszą organizację naszego ekwipunku. Wystarczy podświetlić wybraną kategorię części, a pojawi się możliwość sprzedania lub wymiany wszystkich niewykorzystanych części z tej kategorii.

Ulepszenia w trybie zdjęć profesjonalnych

Tryb fotograficzny zostanie usprawniony i pozwoli na korzystanie z nowych filtrów graficznych. Zwiększona zostanie także odległość oddalenia się aparatu od naszego pojazdu. Wszystko to pozwoli nam robić zdjęcia bardziej zgodne z naszym pierwotnym pomysłem.
Wszystkie nowe filtry to: kinowy, chłodny, ciepły, brudny, vintage, odbarwiony, lo-fi, jaskrawe retro, podstrefa oraz monitor monochromatyczny.

Zmiany w menu głównym

By zmian nie było końca, menu główne także przejdzie pewien lifting. Choć to nic wielkiego, usprawni to rozpoczęcie rozrywki. Chodzi bowiem o wybór trybu, kampanii lub gry wieloosobowej. Wszystko to aby umożliwić łatwiejsze „bycie na bieżąco” z Need for Speed’em.


Jeśli chodzi o zmiany w wyścigowej produkcji EA to już wszystko. Po więcej informacji zapraszam na stronę oficjalną EA.

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.
Nasz ostatni artykuł o aktualizacji Speedcross do NFS Payback.

NFS Payback – Nowa aktualizacja, rewolucja „niby” dla wszystkich