NFS Payback Marcowy update

Co nowego jest w NFS Payback po marcowej aktualizacji?

Kolejna rewolucja w NFS Payback pojawiła się we wczorajszej marcowej aktualizacji. W grze pojawiły się nowe tryby singleplayer, multiplayer, a także ciekawe samochody.

W kolejnym artykule z serii „Pod maską” na oficjalnej stronie EA dnia 19 marca ukazała się informacja o świeżej aktualizacji do najnowszego tytułu serii. Payback uzyskał wiele nowości.
A więc co nowego w Payback’u? Do gry dodano…

AllDrive: wyczyny

Do wyzwań AllDrive dostępnych w online gry wprowadzono nowe strefy driftu, próby prędkości, fotoradary i skoki. Cytując oryginał:

Ruszaj do Fortune Valley i postaw samochód bokiem lub poszybuj w powietrzu, a wszystko to w towarzystwie znajomych.

Nowe zawody: Tytanowe Próby Castrol Edge

W rozrywce offline czeka nas nowe wyzwanie. Wyzwanie powstałe na wskutek współpracy EA z Castrol Edge. W Fortune Valley spotkamy wiele nowych prób czasowych które pokonamy specjalnie przygotowanymi do tego autami. Dokładniej opisuje to cytat widoczny poniżej:

Czeka na was seria zupełnie nowych zawodów w Fortune Valley. Udowodnij, że jesteś najlepszym kierowcą, wygrywając Tytanową Próbę Castrol Edge. Nowe zawody pojawią się automatycznie na twojej mapie w grze i będą widoczne dla wszystkich graczy, którzy ukończyli rozdział drugi. Szukaj po prostu ikonek zawodów w Silver Canyon, na pustyni Liberty i w Mount Providence.

Usunięcie punktów kontrolnych ze skrzyń – przynęt

Wcześniej poznane przez nas przynęty w postaci skrzyń z częściami będą mniej liniowe. Co to znaczy? Dawne pościgi policyjne są bardziej luźne, nie ograniczone do punktów kontrolnych. Częstotliwość spotkania skrzyń została także zwiększona. Tak opisuje to EA:

Wiemy, jak ważne dla naszej społeczności są bardziej otwarte pościgi policyjne. Z pewnością zauważyliście eksperymenty w tym zakresie w systemie porzuconych samochodów. W związku z licznymi opiniami, jakie do nas docierały, oraz badaniami telemetrycznymi z gry, postanowiliśmy usunąć wszystkie punkty kontrolne z systemu skrzyń – przynęt. Punkt końcowy pozostanie, ale to, jak do niego dotrzecie, zależy tylko od was.

Poza usunięciem punktów kontrolnych zwiększyliśmy częstotliwość, z jaką skrzynie będą się pojawiać w Fortune Valley.

NFS Payback

Super konstrukcje

W aktualizacji nie mogło jednak zabraknąć płatnych elementów. Obecne w tym dodatku płatne elementy to dwie nowe super konstrukcje. W te role wcielą się istnie filmowe auta, Pontiac Firebird i Aston Martin DB5.

Pontiac Firebird

Bądź mistrzem kierownicy w Pontiacu Firebirdzie, znanym także jako „Blackbird”. Zostaw gliniarzy w kłębach dymu, siedząc za kierownicą tego kultowego wozu, i modyfikuj go, tworząc jedyną w swoim rodzaju superkonstrukcję.

Pontiac Firebird jest dostępny jako osobny zakup.

Aston Martin DB5

Dodaj do swojego garażu odrobinę brytyjskiego luksusu w postaci Astona Martina DB5. Pędź szybciej niż piorun tym absolutnym klasykiem, uważanym przez wielu za najpiękniejszego Astona Martina w historii. W dodatku ma on licencję na superkonstrukcję.

Aston Martin DB5 jest dostępny jako osobny zakup.

I wisienka na torcie – darmowy Skyline Eddiego

Skyline Eddiego to nagroda, która została wręczona wszystkim graczom Payback’a, którzy grali wcześniej także w Need for Speed 2015. Jest to pierwszy samochód dostępny w grze, który przeszedł z poziomu 299 na 399. Wszelkie opinie na temat takich zmian i nowości będą miały wpływ na zwiększanie limitów kolejnych samochodów, jak potwierdza EA w swoim artykule.


Jeśli chodzi o nasz opis zmian w wyścigowej produkcji EA to już wszystko. Po więcej patch notes zapraszam w ten link

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – Shadow of the Tomb Raider – koniec nowej trylogii pojawi się już niedługo.