NFS Payback – Nowa aktualizacja, rewolucja „niby” dla wszystkich

NFS Payback – Nowa aktualizacja z pewnym haczykiem

NFS Payback uzyskał aktualizację, która zdecydowanie rozbudowuje rozgrywkę. Zawarto w niej nowe auta, nowe zawody online i pewną rewolucję, czyli Speedcross. Jest jednak tu jeden haczyk.

W aktualizacji jest sporo prawdziwie darmowej zawartości, mimo tego haczyka.
Prawdziwie darmowa zawartość dla każdego użytkownika to wcześniej wspomniane nowe zawody drift dla trybu online, nowe opuszczone przy ulicach auta, oraz części personalizacji poprawiające osiągi dla aut bawarskiej produkcji. Wszystkie te informacje znajdziecie na oficjalnej stronie EA, gdzie dokładnie wszystko wypisano i opisano.

Dodatek bowiem zawarty jest w darmowej aktualizacji. Jest niestety tu pewien haczyk. Speedcross dostępny jest za darmo jedynie dla użytkowników posiadających wersję Deluxe. Użytkownicy wersji podstawowej niestety za niego zapłacą. Dodatek na razie nie jest także dostępny do kupienia dla osób posiadających podstawkę.

NFS Payback

Napływ clickbait’u i zagmatwanie o nowym dodatku spowodował że wiele graczy spodziewało się darmowego Speedcross’a w ramach przeprosin za produkcję z 2015 roku, albo w ramach prezentu świątecznego.


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów i polub nas na facebook’u by być na bieżąco.
Darmowa zawartość dla Assassin’s Creed: Origins i GTA 5 Online!!!

Newsy tygodnia #10 – Miesiąc wielu ciekawostek i darmowych prezentów