PUBG War Deatchmatch

PUBG War – Topowy Battle royale od teraz także z trybem deatchmatch

Gdy w większości dawnych tytułów FPS pojawia się tryb battle royale, do gry z tej kategorii trafia dawniej znany tryb deatchmatch –  mowa o PUBG War…

PUBG War Deatchmatch

Kopiowanie pomysłów i próby powtórzenia sukcesu PlayerUnknown’s Battlegrounds to nowa moda znana z ostatnich miesięcy. To dotyczy teraz większości większych producentów FPS’ów i TPS’ów dodających do swoich dzieł tryb battle royale. PUBG Corp. nie jest z tego zadowolona i nie zamierza siedzieć bezczynnie. Dlatego ekipa wzbogaciła swój tytuł o nowy tryb. Ten tryb to znany nam od początków gier FPS deatchmatch.

W PUBG tryb ten nazywa się War, czyli „wojna”, co może być symboliką podjęcia walki z kopiującymi ich pomysł na tryb battle royale. Bez oficjalnej zapowiedzi tryb pojawił się w 2GB aktualizacji. Tryb to jak wcześniej wspomniałem przemianowany deatchmatch.

W przeciwieństwie do domyślnego trybu zabawy (battle royale) w PlayerUnknown’s Battlegrounds, podczas Wojny gracze mogą się odrodzić i powrócić do krwawej rozgrywki. Jest też i kolejna różnica. Do dyspozycji wojowników oddany jest tylko niewielki fragment normalnej mapy mapy. Brakuje tu też losowego rozmieszczenia broni.

Jest tu niestety pewna sprawa której nie można ominąć. Trybu nie znajdziecie niestety na oficjalnych serwerach!!! Tak nie przesłyszeliście się, tryb nie jest dostępny na tradycyjnych serwerach. Znaleźć go jednak można na serwerach custom’owych tworzonych przez m.in. znanych streamerów.

Przez brak wcześniejszej zapowiedzi tego trybu nie jesteśmy wstanie powiedzieć czy zostanie on w grze na dłuższy czas, czy jest na zasadzie beta testów. W materiale, który widzicie poniżej zaobserwujecie jak wygląda rozgrywka w trybie War:

 


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – ASRock oficjalnie wchodzi na rynek kart graficznych.