Tesla Model 3

Quick news #9 – Tesla Model 3 w końcu dostępna w sprzedaży dla każdego!!!

Tesla Model 3

Tesla informuje że kończy obecnie proces finalizacji zamówień. Od teraz Tesla Model 3 jest w końcu dostępna w sprzedaży dla każdego!!!

Debiut rynkowy Tesla Model 3 odbył się 28 lipca tego roku. Tego dnia kilkadziesiąt, konkretniej 30 osób otrzymało swoje wcześniej zarezerwowane wymarzone samochody.

 Pomijając fakt że proces rezerwacyjny jest prowadzony już od paru miesięcy, zakończenie zamówienia tego pojazdu przez osoby nie związane z firmą było ciężkie. Działo się tak bowiem pracownicy i osoby powiązane z pracownikami, bądź firmą mieli pierwszeństwo.  A od teraz Tesla Model 3 jest w końcu dostępna w sprzedaży dla każdego!!!

Firma Tesla oficjalnie poinformowała o obecnym kończeniu zamówień dla wszystkich klientów. Jednakże nie wszyscy się załapią na odbiór swojego Model’u 3 w tym roku. Produkcja bowiem nie odbywa się szybko co wcześniej wpłynęło na opóźnienie debiutu rynkowego i dosyłanie pierwszych aut z tej linii. Więc wychodzi że na odbiór w tym roku załapią się jedynie wybrańcy.

Najszybciej w przypadku zwykłych klientów auta otrzymają osoby mieszkające w bliskiej okolicy Kalifornii i właściciele wcześniejszych modeli pojazdów tego potentata. Produkcja Modelu 3 nie przebiega tak, jak to zakładano. Cel jaki ustalono na 5 tysięcy aut wyprodukowanych w tygodniu przesunięto na koniec pierwszego kwartału 2018 roku.

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u by być na bieżąco.
Tesla Semi Truck Event – nowość w transporcie ciężarowym i niespodzianka.

Quick news #8 – Tesla Semi Truck Event – dwa nowe pojazdy przedstawione