Electronics Show 2018

Polskie targi elektroniki użytkowej! – Electronics Show 2018

Wszystkie największe targi technologiczne (IFA, CES i MWC) odbywają się poza granicami naszego kraju. Na szczęście w tym roku pojawi się dla nas polaków nowe rozwiązanie. Nie trzeba będzie wydać dużych pieniędzy, by obcować z nowinkami technicznymi. Wystarczy bilet do Warszawskiego Electronics Show 2018.

Electronics Show 2018 to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce. Wydarzenie odbywa się między 13, a 15 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Hale wypełnią się stoiskami producentów i usługodawców związanych z rynkiem elektroniki użytkowej. Całe to wydarzenie patronuje sieć sklepów MediaMarkt.

Czego możemy się spodziewać po tych targach? Niemały apetyt rozbudzają w nas zapowiedzi organizatorów. Już teraz wiadomo, że nie zabraknie tam takich światowych marek, jak Intel, LG, Samusng i Sony. Tego dowiedzieliśmy się ze strony event’u. Odwiedzający będą mogli skorzystać także z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak można w praktyce zastosować te nowości technologiczne w swoim domu i biurze. Dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki nie zabraknie dużej ilości rozmaitych atrakcji.

Efektowne i dynamiczne prezentacje i pokazy.

W programie znajdą się bardzo ciekawe konferencje z udziałem ekspertów. Jedną z takich ciekawostek będzie Strefa Kosmiczna, w której będzie można poszerzyć wiedzę o wszechświecie i przekonać się, jak technologie kosmiczne przenikają do codziennego życia.

Electronics Show to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku i okazja do odkrywania fascynującego cyfrowego świata. Wśród wystawców znajdą się ulubione marki polskich konsumentów, które zapewnią interaktywne, dynamiczne prezentacje swoich produktów i rozwiązań – twierdzi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu sieci MediaMarkt.

Nie zabraknie też, tradycyjnych już dla tego rodzaju wydarzeń, licznych konkursów z nagrodami.

Electronics Show Expo 2018 – polska odpowiedź na IFA.

Niewykluczono, że właśnie na tych targach niektórzy z większych producentów zaprezentują po raz pierwszy swoje nowe, wcześniej nie zaprezentowane urządzenia. I właśnie dla tego warto walczyć by pojawiały się one corocznie. By tego typu event przyjął się w Polsce, organizatorzy muszą zadbać o spopularyzowanie tego wydarzenia. Spopularyzowanie z kolei przyciągnie większą liczbę wystawców, jeszcze bardziej podnosząc rangę tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy was na to wydarzenie. Jeśli nada się nam taka okazja, będziemy wam relacjonować najciekawsze konferencje i prezentacje, a także opowiemy wam o najbardziej interesujących sprzętach i usługach, które tam zaprezentowano.


Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.

Polecamy także zobaczyć nasz poprzedni post – PUBG Mobile jest już oficjalnie dostępne w Polsce.