Far Cry 5

Znamy już wykaz wszystkich DLC do Far Cry 5!

Far Cry 5 to znany nadchodzący tytuł. Zatem nie będziemy wam go przedstawiać. Ostatnio ukazano zwiastun fabularny wraz z którym udostępniono także listę nadchodzących DLC do tego tytułu.

Razem z nadchodzącą datą premiery, nadchodzi także dużo nowych materiałów promujących grę i przedstawiających jej walory.

Potwierdzeniem tej tezy było wypuszczenie trailera. Tym razem mówimy o materiale koncentrującym się na fabule, wprowadzającym nas w przedstawianą tutaj historię oraz przybliżającym głównych oponentów i ich szalonego przywódcę.

„Projekt u Bram Edenu, kult dnia ostatecznego, pod przywództwem Josepha Seeda, przejął kontrolę nad Hope County. Musisz wzniecić ogień oporu i postawić kult przed obliczem sprawiedliwości.”


Razem z zwiastunem ujawnione zostały również szczegóły dotyczące dodatków. Producent planuje 3 duże DLC – Hours of Darkness (Wietnam), Lost on Mars (Czerwona Planeta), Dead Living Zombies (starcia z zombie w klimacie kina klasy B).

Far Cry 5

Wszystkie DLC’ki wejdą w skład Przepustki Sezonowej. Znajdzie się w niej również Far Cry 3 Classic Edition – na konsolach oraz standardowe wydanie Far Cry 3 – na PC.

Premiera tej części Far Cry’a zaplanowana jest na 27 marca.


Jeśli chodzi o informacjach na temat Far Cry 5 to już wszystko. Po więcej informacji zapraszam na stronę oficjalną tego tytułu.

Jeśli ci się podobało lub nie – komentuj, udostępniaj dla zasięgów.
Polub nas na facebook’u, by być na bieżąco.
Nasz ostatni artykuł o aktualizacji Alldrive do NFS Payback.

https://pc-geek.pl/nfs-payback-alldrive/